LEKI CUP 2017
Pohár libereckého a středočeského kraje
Leki level sport koncept Don Quiet

Novinky

A finále je minulostí

05.03.2017

Za dnešek jste všichni vítězové! Podmínky byly opravdu těžké, ale všichni jste se prali statečně až do konce. Děkujeme vám všem za účast, děkujeme rodičům, příbuzným a trenérům za podporu a děkujeme sponzorům za pěkné ceny.
Doufáme, že se vám všech 12 závodů líbilo a že poháry jsou opravdu světové
Už se na vás těšíme zase příští rok!

O víkendu se prostě DON QUIET finále pojede!

02.03.2017

Rozhodli jsme se i přes naprostou nepřízeň počasí, že všechny ty pěkné ceny na oba závody a finálové vyhlášení by bylo škoda vyhodit :-), a proto uděláme vše co se dá a závody se uspořádají oba. V sobotu tedy na sjezdovce F10 a v neděli pojedeme trochu výše na sjezdovce F2 jako loňské finále. Oba 2 dny bude prezentace probíhat v budově SAJ (u skokanských můstků ve 2. patře. Na doskočišti skokanských můstků bude i vyhlášení výsledků a pro to máme také malé překvapení, protože každý závodník, který se zúčastní finálového vyhlášení seriálu v neděli, obdrží malý dárek. Těšíme se na vás a vy se těšte na krásné ceny a doufejme i hezké závody.

Komplikace počasí

27.02.2017

Víkendové finále Don Quiet se doufáme uskuteční. Bohužel vydatné deště minulý týden a nedobrá předpověď na tento týden nám komplikují situaci a o konání závodu se bude muset rozhodnout až v pátek. Sledujte tedy prosím facebook či web, budeme vás informovat zda se závody uskuteční oba nebo jen jeden.


Změna závodů v Rokytnici

18.02.2017

Pozor! Závody v Rokytnici příští víkend se uskuteční ve 2 dnech oproti původnímu plánu. Tedy v sobotu 25.2. a v neděli 26.2.


Rekordní účast závodníků

13.02.2017

Posledních závodů Leki Cup se na Studenově účastnilo 269 závodníků! Děkujeme za účast


Poháry na DON QUIET finále na Ještědu se již vyrábějí!

15.01.2017

Máme za sebu další podařené závody na Kamenci a pořád sněží!!! foto zde http://eshop.josefstepan.cz/ski/sezona_2016_2017.html

Zatím co závodíte, tak se již pomalu vyrábí krásné křišťálové glóby na velké DON QUIET finále na Ještědu.

Křišťálové glóby budou věrnou kopií těch opravdových ze světového poháru a dostanou je ti nejlepší závodníci společně s kombinézami od našeho sponzora firmy DON QUIET.


On-line příhláška zprovozněna

10.01.2017

Chyba v přihlašování na závody v Jablonci nad Jizerou je opravena a můžete se přihlašovat


Díky Vysoké

09.01.2017

Takže suuuuuper první závody máme za sebou! Bylo vás více jak 200! Děkujeme organizátorům ve Vysokém za perfektní organizaci a krásné závody a těšíme se na Kamenec


Upozornění na chyby v evidenci SLČR

04.01.2017

Upozorňujeme všechny závodníky, kteří mají v nepořádku evidenci na SLČR (varovný vykřičník v seznamu přihlášených), že je nezbytné, aby si samostatně dali evidenci do pořádku v součinnosti se sekretariátem SLČR (zaplatit poplatky, odevzdat prohlášení závodníka, popřípadě reklamovat chybu evidence). Závodník s chybou v evidenci nebude zahrnut do celkového pořadí poháru.


Přihlášky na závod ve Vysokém

03.01.2017

Upozorňujeme všechny závodníky, že závody ve Vysokém jsou netradičně registrovány na portále SLČR jako 2 samostatné závody (sobota a neděle zvlášť) a je třeba se registrovat na každý závod samostatně!


První závody již tuto sobotu a neděli !!!

02.01.2017

A je to tady. Nejen sníh, ale i první závody.

Jsou připraveny zajímavé ceny pro nejlepší a určitě budou hodně zajímavé. Těšíte se?

Přihlášení na závody přes portál SLČR

http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody/online$1022.html

http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody/online$1023.html

 


Už se to blíží!

03.12.2016

Areál ve Vysokém, kde budou první závody Leki Cup 2017, se pilně připravuje http://www.holidayinfo.cz/cs/camera/vysokenj


LEKI Cup 2017 připraven!

25.11.2016

Stejně jako minulý rok máme podporu od obou významných firem - LEKI a Don Quiet, takže můžeme začít!

Tedy ještě trošíčku sněhu, ale to přijde! :-)